Projekt domu

Projekt domu

Od lat pomagamy Polakom spełniać ich marzenia o własnych czterech kątach. Zobacz nasze realizacje budowlanych projektów nowoczesnych domów jednorodzinnych i całych osiedli. Wśród naszych opracowań znajdziesz także:

 • wille miejskie,
 • zabudowę szeregową.

Dostosowujemy się do potrzeb i wymagań naszych Klientów, abyś zawsze miał pewność, że efekt spełni Twoje oczekiwania. Oprócz projektów budowlanych (nowoczesnych domów jednorodzinnych bądź innych obiektów) oferujemy również szeroki zakres prac, w tym:

 • koncepcję architektoniczną,
 • uzyskanie pozwolenia na budowę,
 • analizę działki,
 • nadzór autorski,
 • przygotowywanie dokumentacji.

Bogate doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają nam tworzyć koncepcje, które będą odpowiadać rzeczywistym potrzebom ludzi. W zależności od przeznaczenia budynku, usytuowania działki i wizualnej estetyki otoczenia, opracowujemy schematy idealnie wpasowujące się w indywidualne wymagania obszaru, na którym ma stanąć obiekt.

Zawsze uważnie słuchamy naszych Klientów i pomagamy im w określeniu konkretnych oczekiwań, dzięki czemu wszystkie nasze projekty budowlane nowoczesnych domów jednorodzinnych spotykają się z uznaniem i akceptacją. Tworzymy dla ludzi, dlatego chcemy, aby nasze realizacje nie tylko pięknie wyglądały, ale także były funkcjonalne i użyteczne. Zobacz, jakie inwestycje udało nam się przygotować do tej pory.

Projekt domu jednorodzinnego

Jesteśmy dumni z naszych opracowań i chętnie dzielimy się efektami. Możemy pochwalić się wieloma sfinalizowanymi realizacjami, z których jesteśmy szczególnie zadowoleni. Zobaczyć tutaj można zdjęcia i wizualizacje wraz z dokładnym opisem. Posłużyć mogą jako wzór lub inspiracja do stworzenia indywidualnego projektu budowlanego nowoczesnego domu jednorodzinnego. Chętnie też wysłuchamy wszelkich uwag i pomysłów podczas sporządzania koncepcji Twojego obiektu mieszkalnego.

Przedstawione opracowania zostały sporządzone w dużej mierze na potrzeby prywatnych inwestorów. Główne bryły zaprojektowaliśmy tak, aby jak najpełniej wykorzystać dostępną przestrzeń. Prosta forma wpasowuje się w większość koncepcji architektonicznych miejskich i wiejskich, zaś odpowiednio dobrane gzymsy i zadaszenia mogą mieć charakter modernistyczny bądź tradycyjny – w zależności od indywidualnych preferencji. Każdy nasz projekt budowlany nowoczesnego domu jednorodzinnego opiera się o jak najlepsze zagospodarowanie miejsca i stworzenie przyjaznej, estetycznej przestrzeni. Kolorystyka i użyte materiały utrzymane są w neutralnym tonie – stawiamy na subtelne, uniwersalne barwy. Dzięki temu elewacja wygląda elegancko i doskonale pasuje do każdego sąsiedztwa.

Projekty przebudowy domów

Realizujemy także przebudowy obiektów, które z różnych powodów nie spełniają oczekiwań właścicieli. Wśród prezentowanych opracowań znaleźć można projekty budowlane nowoczesnych domów jednorodzinnych, których punktem wyjściowym była popularna niegdyś „kostka”. Podążając za najnowszymi trendami w architekturze, zaproponowaliśmy szereg rozwiązań, które unowocześniły niemodną już bryłę, jednocześnie zachowując jej największy atut, czyli maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Poprzez użycie naturalnych materiałów i uniwersalnych kolorów udało się uzyskać efekt eleganckiej willi miejskiej.

Projekty domów na osiedlach

Wśród zrealizowanych zleceń możemy również pochwalić się opracowaniami budynków w skupiskach mieszkaniowych. Budowlane projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych w większych zgrupowaniach są zawsze dużym wyzwaniem. Naszym celem jest niezmiennie zachowanie wspólnej estetyki poszczególnych konstrukcji przy jednoczesnym odróżnieniu ich od siebie, aby ułatwić nawigację po ulicach.

Zawsze staramy się, żeby proponowane przez nas rozwiązania były przede wszystkim funkcjonalne, ponieważ projektujemy dla ludzi i z myślą o ich wygodzie. Dlatego każdy nasz projekt budowlany nowoczesnego domu jednorodzinnego powstaje przy zastosowaniu indywidualnych rozwiązań, nawet na większych osiedlach, dzięki czemu mamy pewność, że użytkownicy stworzonych przez naszą firmę obiektów będą zadowoleni.

Projekty budynków stworzonych przez OBA Architekci – sprawdź nasze portfolio

Jednym z kluczowych aspektów, który powinien decydować o wyborze danego biura architektoniczne do realizacji własnej inwestycji, jest doświadczenie. W tym miejscu przedstawiamy nasze dotychczasowe projekty budynków, w tym m.in. projekty domów, projekty budynków przemysłowych, projekty biurowców oraz projekty obiektów użyteczności publicznej. 

Przez ponad 10 lat wykonaliśmy wiele projektów budynków zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i biznesowych. Nasze bogate portfolio pozwala pokazać nam, że OBA Architekci Wrocław to biuro projektowe, które zrealizuje najbardziej kreatywne pomysły obiektów architektonicznych. 

Projekty domów


Jeśli szukasz biura architektonicznego, które stworzy dla Ciebie projekt domu jednorodzinnego, chętnie zajmiemy się tym zleceniem. W zakładce PROJEKT DOMU oraz PROJEKT BUDYNKU WIELORODZINNEGO znajdziesz nasze projekty tego typu inwestycji. 

Do tej pory stworzyliśmy projekty domów wśród których znalazły się m.in: 

 • projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego;
 • projekt domu w zabudowie bliźniaczej;
 • projekt domu w zabudowie szeregowej;
 • projekt domu drewnianego;
 • projekt domu energooszczędnego;
 • projekt domu pasywnego. 
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym biurem architektonicznym, przejdź do zakładki KONTAK i umów się na spotkanie.  

Projekty budynków przemysłowych
Na co dzień pomagamy firmom w realizacji kolejnych celów biznesowych poprzez przebudowy, rozbudowy oraz realizacje nowych obiektów przemysłowych. Nasze projekty budynków pozwalają na tworzenie przyjaznych przestrzeni do pracy oraz na ulepszenie procesów produkcyjnych poprzez lepsze rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń, działów oraz technologii używanych w przemyśle. Dzięki temu w niewielkim stopniu przyczyniamy się do tego aby poszczególne firmy mogły zwiększać efektywność produkcji, a co za tym idzie zwiększać także swoje zyski.  

Zaufało nam wiele inwestorów zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Sprawdź nasze zakładki z projektami: PROJEKT BUDYNKU PRZEMYSŁOWEGO i PROJEKT BUDYNKU USŁUGOWEGO.


 Do tej pory zrealizowaliśmy dla klientów biznesowych projekty budynków przemysłowych takich jak:

 •  projekt hali produkcyjnej;
 • projekt hali przemysłowej;
 • projekt hali magazynowej z biurem;
 • projekt budynku użyteczności publicznej; 
 • projekt budynku biurowego;
 • projekt budynku usługowego. 

Stworzymy dla Ciebie projekt budynku przemysłowego oraz biura, dzięki którym jeszcze lepiej rozwiniesz swój biznes. Postaw na współpracę z OBA Architekci Wrocław. Jeżeli jesteś zainteresowany przejdź do zakładki KONTAKT.