PROJEKT DOMU JEDNORODZINNEGO AMANERIS

Inwestor: inwestor prywatny

Projekt: 2016

Zakres opracowania: koncepcja architektoniczna, projekt budowlany, projekt wykonawczy, pozwolenie na budowę

Powierzchnia zabudowy: 124 m2

Powierzchnia użytkowa: 120 m2

Lokalizacja: Siedlec Trzebnicki

Projekt domu jednorodzinnego w Siedlcu Trzebnickim

“Mały biały domek wciąż mi się śni” w swojej piosence śpiewał Mieczysław Fogg. Przedstawiamy projekt domu “Amaneris” zrealizowany dla inwestora prywatnego w Siedlcu Trzebnickim. Zobacz, jak na zabudowie o powierzchni zaledwie 124 m2 stworzyliśmy prawdziwie nowoczesny i funkcjonalny budynek dla rodziny.

W ramach tego zlecenia nasze biuro projektowe było odpowiedzialne za realizację koncepcji architektonicznej, projektu budowlanego, projektu wykonawczego oraz uzyskanie pozwolenia na budowę.

Co obejmuje plan domu?

W przypadku tego projektu domu jednorodzinnego nasi architekci postawili na maksymalizację powierzchni użytkowej w stosunku do powierzchni zabudowy. Dzięki temu różnica między nimi wynosi zaledwie 4 m2, co daje duże pole do funkcjonalnej organizacji przestrzeni przy jednoczesnym niewielkim zabudowaniu podwórka.

Mimo iż powierzchnia użytkowa wynosi zaledwie 120 m2, to plan domu skrywa w sobie wiele funkcjonalności. Jest to niski dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w bryle budynku.

Nasi architekci zadbali także o nowoczesny wygląd obiektu. Prosta forma domu jednorodzinnego została urozmaicona w takie elementy jak dwuspadowy dach przykryty nowoczesną czarną blachą, lukarna systemowa Fasada Plus oraz połączenie beżowej cegły z drewnianymi wstawkami. Dzięki temu projekt domu nabrał dynamizmu i oryginalności, tworząc tradycyjną formę budynku w nowoczesnym wydaniu.

Potrzebujesz projektu domu o małych gabarytach? Zleć to OBA Architekci Wrocław!

Masz niewielką działkę, na której chciałbyś postawić mały dom? Warunki zabudowy nie pozwalają na duży obiekt, a mimo to chciałbyś mieć swoje cztery kąty? Potrzebujesz planu domu, w którym na małej powierzchni będzie miał sporo przestrzeni? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Przyjdź do nas i porozmawiajmy o Twoich planach – przejdź teraz do zakładki KONTAKT i umów się na dogodny termin.