Spis treści:

Spis treści:
  Add a header to begin generating the table of contents
  Scroll to Top

  Nazywamy się Maksymilian Owczarek i Mariusz Bywalec, jesteśmy współwłaścicielami biura OBA Architekci. Pozwól, że w kilku punktach przedstawimy Ci idealną ofertę na wykonanie projektu wnętrz Twojego mieszkania.

  Architekt, architekt wrocław, architekt w biurze architektonicznym, właściciel oraz członek zarządu w biurze architektonicznym Owczarek Bywalec Architekci, projektant architektoniczny, Maksymilian Owczarek, projekty architektoniczne
  Czy wiesz że…?
  Podstawowe problemy występujące przy każdej realizacji wnętrza mieszkalnego.

  Poniżej przedstawimy Ci podstawowe problemy występujące przy każdej realizacji, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych:

  1. Będziesz musiał zaprojektować funkcjonalny
  i optymalny układ.

  Ilość elementów do dopasowania jest tak duża, że bardzo łatwo o prosty błąd. Przedstawiając wariant pozytywny w najlepszym wypadku wnętrze będzie tylko trochę niefunkcjonalne a elementy wybrane do wystroju wnętrz nie będą do siebie pasować. W najgorszym wypadku, wnętrze będzie skrajnie nie funkcjonalne lub kompletnie nie użyteczne, a poszczególne elementy wystroju nie będą do siebie pasować. W obydwu sytuacjach najwyraźniej będziesz chciał poprawić swój błąd przechodząc jeszcze raz przez proces zakupu i wykończenia innej nieruchomości w myśl zasady, że dopiero trzecie mieszkanie będzie tym dla Ciebie.

  Bez tytułu (70 x 50 cm) (70 x 55 cm)

  2. Będziesz musiał znaleźć i wybrać ekipy remontowe.

  Jeśli ekipy remontowe, to oczywiście najlepiej te sprawdzone. Tylko jak je znaleźć?
  Na rynku funkcjonuje wielu tzw. fachowców. Wybór niesprawdzonej ekipy to strata pieniędzy, czasu oraz  nerwów. Nie znając specyfiki rynku i sposobu pracy ekip wykończeniowych, łatwo dać się zmanipulować nieuczciwym wykonawcom. Pamiętaj, że nieuczciwy fachowiec,  będzie chciał naciągnąć Cię na niepotrzebne koszty, pamiętaj również o tym, że efekt  pracy niesprawdzonej ekipy może być co najwyżej rozczarowujący.

  ekipa-remontowa

  3. Będziesz musiał zamówić wszystkie produkty, dopilnować terminów dostaw materiałów wykończeniowych.

  Jest to duże wyzwanie dla osób nie mających na co dzień styczności z realizacją projektów budowlanych. Można łatwo pomylić się przy zamówieniu, wybrać niewłaściwe produkty i materiały do realizacji lub po prostu nie dopilnować czasu zamówienia tracąc przy tym sporo nerwów i pieniędzy co oznacza odbicie na zdrowiu psychicznym i relacjach z bliskimi.

  Bez tytułu (70 x 45 cm) (65 x 45 cm)

  4. Będziesz musiał dobrze dobrać kolory.

  Nie wiele osób sobie zdaje sprawę z faktu, że zakup źle dobranych kolorów kosztuje dokładnie tyle samo co zakup doskonale dobranych kolorów.

  Pisząc kolory, mam na myśli na nie tylko dwa lub trzy, albo co gorsze tylko jeden kolor ścian. Wnętrze to cały ekosystem kolorów, które muszą ze sobą współgrać. Pomyśl: farby, lakiery, może sztukaterie, a może boazerie, okładziny, tapety, drzwi, płytki, podłogi, meble, stiuki, listwy…a gdzie zasłony, dodatki, obrazy. Nieskończona ilość wariantów i możliwości. Jak to ogarnąć, jak się w tym odnaleźć?

  Projekt bez nazwy

  5. Będziesz musiał doglądać prac wykończeniowych na bieżąco. 

  Będziesz musiał doglądać prac wykończeniowych na bieżąco, łącząc to z bieżącymi obowiązkami w pracy i w domu.
  Nerwy, stres, frustracja. W pracy niedokończone sprawy, w domu niewypełnione obowiązki. Na budowie rozgardiasz, znowu zabrakło kleju, śrubki lub jednej płytki, na dodatek fachowiec dzisiaj nie przyszedł do pracy.
  A termin przeprowadzki nieubłagalnie się zbliża, mieszkanie dom sprzedane, wynajem wypowiedziany. Zaczynasz źle sypiać, w pracy i w domu robi się nerwowo.
  Czy na pewno o to CI chodziło?

  Projekt bez nazwy

  Twoje wnętrza dziełem przypadku, a może twoje wnętrze wypadkiem w pracy?

  Nie zostawiaj swojego wnętrza przypadkowi. Nie traktuj kwestii projektowej w sposób „jakoś to będzie”. Stracisz czas, pieniądze a może i zdrowie.

  Modern Gradient Business Tips Newsroom Cover Facebook Post (2)

  „Wykańczanie wnętrza to wykańczanie siebie” 

  Czy na pewno jesteś na to gotowy?

  Co możemy dla Ciebie zrobić projektując Twoje mieszkanie. 

  Mamy rozwiązanie. Wiemy jak projektować i wykańczać wnętrza.

  • Budżet przede wszystkim = wycena na bieżąco.

  Każdy z elementów użyty w projekcie wyceniamy na bieżąco. Masz całościowy wgląd w to ile realizacja będzie Cię finalnie kosztować na każdym etapie realizacji. Oznacza to, że będziesz mógł zaplanować dokładnie swoje finanse aby mądrze zagospodarować nimi w przyszłym czasie.
  Projekt bez nazwy (1)
  • Jesteśmy na bieżąco z trendami

  Dzięki temu, że realizujemy wiele projektów jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami oraz rabatami cenowymi od poszczególnych producentów i wykonawców. Dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy na materiałach oraz wybranych produktach, co oznacza, że będziesz mógł wydać swoje środki także na inny cel,

  Projekt bez nazwy (3)
  • Zajmiemy się zamówieniami

  Jesteśmy w stanie realizować dla Ciebie zamówienia produktów wykończeniowych. Dzięki temu będziesz mógł zaoszczędzić swój ceny czas i wykorzystać go na spędzenie czasu z rodziną, znajomy czy po prostu w tym czasie się zrelaksować i odpocząć.

  Projekt bez nazwy (4)
  • Myślimy o projekcie w całości

  Myślimy o projekcie w całości. Projekt to nie tylko meble czy podłoga i ściany. Dzięki temu masz 100% pewności, że całość zostanie zaprojektowana perfekcyjnie. Oznacza to dla Ciebie brak nerwów i pełną świadomość następnych kroków nad realizacją swojego wymarzonego wnętrza.

  Projekt bez nazwy (6)
  • Jesteś współautorem projektu

  Zawsze nasze projekty powstają na bazie wymiany zdań z naszymi klientami na poszczególnych etapach projektu. Nie narzucamy Ci wyłącznie swoich pomysłów. Możesz być pewny, że dzięki temu dajemy gwarancję tego, że będziesz zadowolony ze swojej realizacji. Dlaczego jesteśmy tego pewni? Ponieważ to Ty projektujesz swoje wnętrze dzięki naszej pomocy.

  moodboard1
  • Zobacz swoje wnętrze

  Tworzymy wizualizacje foto realistyczne, projektowanych przez nas pomieszczeń. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć jak będą wyglądały wnętrza, które wspólnie razem zaprojektowaliśmy. Bądź pewny w 100% jak będzie wyglądało Twoje wnętrze.

  sztuczny bluszcz, girlanda, doniczki
  • Oszczędź czas i poświęć go rodzinie lub swojemu hobby

  Zajmiemy się projektowaniem, rozmowami z wykonawcami oraz zamawianiem elementów wykończeniowych dzięki czemu zyskasz czas oraz spokój co oznacza, że będziesz mógł go wykorzystać np. na swoje hobby.

  Projekt bez nazwy (7)
  • Pracuj z nami szybko i efektywnie dzięki spotkaniom on-line

  Pracujemy w 90% online. Dzięki temu jesteśmy w stanie w szybki sposób przeprowadzić Cię przez kolejne etapy prac projektowych. Etapy na których musimy się spotkać to tak naprawdę etap inwentaryzacji pomieszczeń oraz moodboard (pokazanie fizycznych materiałów i elementów, które zostały użyte w projekcie.)

  Projekt bez nazwy (8)
  • Poczuj się dobrze i komfortowo.

  Stworzymy razem wnętrza w których po prostu poczujesz się dobrze. Dzięki temu będziesz zrelaksowany i wypoczęty, co przyczyni się pozytywnie na wszystkie aspekty Twojego życia.

  Projekt bez nazwy (8)
  Kilka słów o biurze projektowym OBA Architekci.

  Kilka słów o biurze OBA Architekci

  Jesteśmy architektami, którzy tworzą swoje projekty zawsze w oparciu o rozmowę i współpracę z naszym klientem. Od ponad 12 lat zdobywaliśmy doświadczenie w projektowaniu wnętrz biurowych, hotelowych oraz usługowych. Chcielibyśmy wykorzystać nasze doświadczenie i kontakty i projektować także wnętrza mieszkalne – czyli Twoje wymarzone wnętrze swojego mieszkania. Zaufaj naszem doświadczeniu! Zadzwoń do nas lub napisz wykorzystując formularz kontaktowy a my opowiemy Ci jak dokładnie pracujemył

  Sprawdź nasze portfolio.
  Sprawdź opinie naszych klientów. 

  OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

  Kim są założyciele biura OBA Architekci?
  Architekt, architekt wrocław, architekt w biurze architektonicznym, właściciel oraz członek zarządu w biurze architektonicznym Owczarek Bywalec Architekci, projektant architektoniczny, Maksymilian Owczarek, projekty architektoniczne

  Maksymilian Owczarek

  ARCHITEKT&PARTNER
  m.owczarek@oba-architekci.pl
  Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, którą ukończył w 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w największych wrocławskich pracowniach projektowych. Od roku 2011 działał pod nazwą Autorska Pracownia Architektury Maksymilian Owczarek. W 2021 połączył siły wraz z Mariuszem i stał się współzałożyciel i CEO pracowni Owczarek Bywalec Architekci Sp. z o.o.
  Architekt, architekt wrocław, architekt w biurze architektonicznym, właściciel oraz członek zarządu w biurze architektonicznym Owczarek Bywalec Architekci, projektant architektoniczny, Mariusz Bywalec, projekty architektoniczne

  Mariusz Bywalec

  ARCHITEKT&PARTNER
  m.bywalec@oba-architekci.pl
  Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Opolskiej oraz Wrocławskiej, którą ukończył w 2019 roku. Doświadczenie zdobywał podczas wielu praktyk odbywanych w trakcie studiów w biurach projektowych we Wrocławiu oraz w Opolu. Od 2021 wspólnik i współzałożyciel pracowni Owczarek Bywalec Architekci sp. z o.o. Komunikatywność, energia, niekonwencjonalne podejście do rozwiazywanie problemów, to niewątpliwe atuty charakteryzujące osobę Mariusza.
  Pakiety i oferty cenowe za dany zakres prac projektowych. 

  Sprawdź programy z naszej oferty, które możesz wybrać już teraz! 

  Na szczęście mamy dla Ciebie rozwiązanie Twojego problemu z remontem mieszkania lub domu. Przeczytaj o kluczowych elementach naszego SYSTEMU pracy:

  I. Pakiety rozliczane za m2 powierzchni podłóg:

  PAKIET SILVER - PROJEKT KONCEPCYJNY + moodboard

  od 59zł za 1m2 powierzchni podłóg
  • PROJEKT KONCEPCYJNY
  • układ funkcjonalny/ 2 możliwości poprawy / rzuty 2D/,
  • lista produktów oraz materiałów użytych w projekcie,
  • możliwe wizualizacje 3D za dodatkową opłatą
  • moodboard
  DOBRY POCZĄTEK

  Ten wariant oferuje propozycje układu funkcjonalnego mieszkania/domu przedstawione w formie rysunków 2D po wstępnej analizie potrzeb klienta z dwukrotną możliwością wprowadzania uwag. To świetna baza pod samodzielne rozwijanie i realizację projektu – od ogółu do szczegółu.

  PAKIET GOLD - PROJEKT KONCEPCYJNY + moodboard + PROJEKT WYKONAWCZY

  od 179zł za 1m2 powierzchni podłóg
  • inwentaryzacja pomieszczeń,
  • PROJEKT KONCEPCYJNY
  • układ funkcjonalny/ 2 możliwości poprawy / rzuty 2D/,
  • szczegółowa lista produktów oraz materiałów użytych w projekcie,
  • moodboard
  • widoki 3d
  • możliwe wizualizacje 3D za dodatkową opłatą
  • PROJEKT WYKONAWCZY
  • zestawienie materiałów wraz z podaniem ich cen referencyjnych
  • projket punktów elektrycznych
  • projekt sufitów podwieszanych i oświetlenia
  • projekt punktów hydraulicznych
  • projket podłóg
  CZĘSTO WYBIERANA

  To najlepszy wariant jeżeli oczekujesz projektu wnętrz wraz z widokami 3d, zestawieniem ilościowym użytych materiałów wraz z kodami produktów do ich zakupu i dokumentacją dla wykonawców. Jeżeli chcesz pełnić nadzory nad przebiegiem prac na podstawie przygotowanej przez nas dokumentacji jest to wariant dla Ciebie

  PAKIET OBA PLATINUM - PROJEKT KONCEPCYJNY + PROJEKT WYKONAWCZY
  + moodboard + NADZÓR

  od 230zł za 1m2 powierzchni podłóg
  • inwentaryzacja pomieszczeń,
  • PROJEKT KONCEPCYJNY
  • układ funkcjonalny/ 2 możliwości poprawy / rzuty 2D/,
  • szczegółowa lista produktów oraz materiałów użytych w projekcie,
  • moodboard
  • widoki 3d
  • możliwe wizualizacje 3D za dodatkową opłatą
  • PROJEKT WYKONAWCZY
  • zestawienie materiałów wraz z podaniem ich cen referencyjnych
  • projket punktów elektrycznych
  • projekt sufitów podwieszanych i oświetlenia
  • projekt punktów hydraulicznych
  • projket podłóg
  • NADZÓR NAD PRCAMI
  • przedmiar prac remontowych
  • kosztorys inwestorski
  • pomoc w szukaniu podwykonawców
  • kontrola zgodności przebiegu realizacji z projektem
  • przygotowanie dokumentacji do wyceny od dostawców i wykonawców
  • ułożenie harmonogramu zamówień dla Inwestora
  • koordynacja prac podwykonawców
  • koordynacja dostaw
  NAJLEPSZY WYBÓR

  To najlepszy wariant jeżeli oprócz projektu wnętrz oczekujesz szczegółowych opracowań i rysunków wykonawczych, szczegółowego zestawienia materiałów i produktów użytych w projekcie. Nadzór autorski – kontrola zgodności przebiegu prac na budowie z projektem.

  I. Pakiety dopasowane do twoich potrzeb:

  KONSULTACJA Z ARCHITEKEM

  od 239zł spotkanie 1h
  • konsultacja i analiza potencjału domu / mieszkania
  • analiza funkcjonalna
  • ustne sugestie zmian
  NAJLEPSZY WYBÓR

  To najlepszy wariant jeżeli, rozważasz zakup mieszkania lub wybierasz projekt domu, bądź szukasz dobrego pomysłu na swoje wnętrze. Usługa oferuje analizę wybranych projektów pod kątem ich funkcjonalności i możliwości aranżacji tak, aby uzyskać najlepszą przestrzeń do życia.

  PROJEKT ZMIAN DEWELOPERSKICH

  od 79zł za 1m2 powierzchni podłóg
  • układ funkcjonalny z lokalizacją mebli i zabudów
  • projket punktów elektrycznych
  • projekt sufitów i oświetlenia
  • projekt punktów hydraulicznych
  NOWE MIESZKANIE

  To najlepszy wariant dla osoby, która musi przedstawić deweloperowi projekt zmian lokatorskich: projekt funkcjonalny wraz z projektem ścian oraz projektami instalacji

  Przeczytaj dlaczego dajemy gwarancję zadowolenia.  

  Dajemy gwarancję realizacji naszego projektu

  Jeżeli nie uda Ci się zrealizować swojego wnętrza na bazie naszego projektu zwrócimy Ci pieniądze. Zwrócimy je w całości. Bez zadawania pytań. Bez urazy.

  Zadzwoń teraz i umów się z nami na spotkanie online w celu rozmowy na temat Twojego projektu wnętrz pod numer tel: 790 775 999 lub napisz do nas na adres mailowy: kontakt@oba-architekci.pl

  Jeżeli zlecisz nam projekt wnętrz do końca stycznia 2024 jesteśmy w stanie zaproponować Ci 10% rabatu na każdy wariant.

  PS: Ceny ulegają podwyżce już od lutego 2024. Powyższe ceny to oferta specjalna więc działaj szybko! Zadzwoń do nas zanim ulegną zmianie nasze oferty.

  PPS Bądźmy szczerzy: jeśli nie skorzystasz z naszej oferty, to czy za miesiąc będziesz miał idealnie dopracowany projekt wnętrz swojego mieszkania lub domu. Prawdopodobnie nie, ponieważ nie będziesz miał na to wystarczająco ilość czasu. 

  Szacuje się, aby wykonać dokładny projekt wnętrz mieszkania ok. 50m , potrzeba ok 240 godzin spędzonych nad projektem. Po miesiącu nadal nie będziesz miał projektu a prace remontowe rozciągną się w czasie.

   Spójrz prawdzie w oczy. Potrzebujesz porady specjalistów, którzy w sprawny sposób przeprowadzą Cię przez cały proces. 

  Czy nie chciałbyś po miesiącu mieć już rozwiązaną kwestię dotyczącą projektu mieszkania? Nie czekaj dłużej. Działaj!

  Napisz do nas teraz.

  OBA Architekci w liczbach. 
  Duża ilość realizacji
  Przemyślany i sprawdzony system pracy
  12 lat doświadczenie w branży projektowej
  Previous slide
  Next slide
  0
  Zrealizowanych projektów
  0
  Zadowolonych klientów
  0
  Godzin doświadczenia
  Poznaj nasz system pracy. 

  PRZEMYŚLANY SYSTEM PRACY W SCHMACIE

  Pierwsze spotkanie

  Na tym etapie spotykamy się z klientem.

  Podpisanie umowy z klientem

  Jeżeli jesteś zainteresowany to podpisujemy umowę….

  Inwentaryzacja

  Pojawiamy się u Ciebie i przeprowadzamy inwentaryzację. 

  Etap inspiracji

  Na tym etapie wzajemnie się inspirujemy, Ty zgłaszasz nam się w twoje potrzeby, pokazujesz nam co się podoba, my podrzucamy ci inspirujące przykłady wnętrz i designu.

  Koncepcja

  Wzajemnie zainspirowani, przygotowujemy pierwsze plansze, rzuty, propozycje materiałów i kolorów, mebli, ty na bieżąco kontrolujesz kierunek projektu.

  Moodboad

  Czas na konkrety, na spotkaniu prezentujemy konkretne próbki wybranych materiałów, kolorów, wszystko musi do siebie pasować, a wciąż czujesz że kontrolujesz projek.

  Projekt wykonawczy

  Teraz czas na pracę specjalisty w zaciszu biura, architekci przygotowują projekt wykonawczy który posłuży wykonawcom jako przewodnik po realizacji twojego wnętrza. Cały czas jesteśmy w kontakcie. Finalnie otrzymujesz projekt, zestawienie elementów oraz wyceny materiałów wraz ich przedmiarem.  

  Gotowi do akcji

  Koniec wymówek;) Gotowi do akcji? Bo my już nie możemy doczekać się realizacji. Budowa to nasz drugi żywioł. Żaden wykonawca nam nie straszny.  

  Realizacja

  Realizacja w toku, nadzór autorski sprawdza się znakomicie. Jesteś spokojny, wszystko jest pod kotrolą.

  Godziny otwarcia biura OBA Architekci.

  Godziny otwarcia biura.

  Poniedziałek 8:00 - 16:00
  Wtorek 8:00 - 16:00
  Środa 8:00 - 16:00
  Czwartek 8:00 - 16:00
  Piątek 8:00 - 16:00
  Sobota Zamknięte
  Niedziela Zamknięte
  BONUS dla naszych klientów – darmowa usługa. 
  Najczęściej zadawane pytania. 

  Z punktu widzenia, tego ile wydaje się na realizację - stanowczo odpowiadamy, że nie.  Cena jest zazwyczaj wprost proporcjonalna do wielkości mieszkania. 

  Zazwyczaj taki czas to ok miesiąc pracy. 

  Uśredniając projekt mieszkania 50m2 trwa ok 1,5miesiąca.

  Nie jesteś sam. Takimi obawami dzielą z nami niemal wszyscy klienci. Wypracowany przez nasze biuro system pracy, stawia Cię w bardzo komfortowej sytuacji, w której  jesteś współautorem projektu. Wszystkie decyzje podejmowane są przez naszych klientów na podstawie materiałów, które my przygotowujemy.  Nie bój się, pamiętaj że projektujemy dla Ciebie, nie dla siebie. Co do cen, nic Cię nie zaskoczy.  Cały czas kontrolujemy ceny proponowanych materiałów i informujemy Cię co ile kosztuje. Co ważne niejednokrotnie będziesz mógł korzystać z rabatów przewidzianych dla architektów. 

  Poczytaj także o: