KOMPLETNY PROJEKT BIURA DLA FIRMY ZG LIGHTING, WROCŁAW

Inwestor: Promenady Zita sp. z o.o.

Projekt: 20210802

Zakres opracowania: projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekt wnętrz, nadzór autorski

Powierzchnia zabudowy: -1 m2

Powierzchnia użytkowa: 150 m2

Funkcja: siedziba firmy

Lokalizacja: Wrocław, ul. Słonimskiego / ul. Miłosza

Kompletny projekt biura dla firmy ZG Lighting, Wrocław

Wykonanie projektu biura dla firmy ZG Lighting to nasz kolejny projekt w budynku Zita przy Promenadach Business Park we Wrocławiu. Tym razem do opracowania zlecono nam powyżej 150 m² przestrzeni biurowej na której mieliśmy zrealizować projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekt wnętrz oraz przeprowadzić nadzór autorski nad realizacją inwestycji.

Co znalazło się w projekcie biura dla firmy ZG Lighting?

Firma ZG Lighting to dostawca opraw oświetleniowych i systemów sterowania w zakresie oświetlenia budynków. Działalność firmy została podkreślona podczas tworzenia projektu biura poprzez zastosowanie produktów firmy w opracowywanym przez nas projekcie.

Na początku powstał projekt budowlany i wykonawczy, w którym uwzględniliśmy zmiany w wyglądzie posadzek, sufitów i wykończenia ścian, siedziby firmy we Wrocławiu. Dzięki temu osiągnęliśmy proste, monochromatyczne wnętrza i minimalistyczny design, który pozwolił na rozmieszczenie różnorodnych opraw oświetleniowych ZG Lighting w przestrzeni budynku. Sufit rastrowy dobrze współgrał z geometrycznymi kształtami opraw. Podczas prac projektowych został zastosowany zabieg dużego kontrastu pomiędzy oprawami oświetleniowymi a sufitem.

W ten sposób aranżacja biura nie tylko służy do codziennej pracy w firmie ale również pięknie reprezentuje jej działalność i oferowane produkty.

W projekcie biura dla firmy ZG Lighting zaplanowaliśmy także recepcję, przestrzenie wspólne, pomieszczenia socjalne, biurowe i pomocnicze, które zostały utrzymane w spójnej kolorystyce. Dzięki temu całość aranżacji biura współgra ze sobą, a każde pomieszczenie prezentuje nowe oblicze oświetlenia biurowego.

Jeżeli szukasz biura architektonicznego do projektu aranżacji przestrzeni biurowej Twojej firmy, postaw na współpracę z Owczarek Bywalec Architekci Sp. z o.o. Wrocław

Dopasujemy projekt i aranżację biura do Twojego biznesu. Stworzymy takie przestrzenie, które nie tylko będą funkcjonalne i pozwolą na wydajną pracę, ale również pokażą wyjątkowy charakter Twojej działalności. Jeżeli chciałbyś zobaczyć więcej przestrzeni biurowych przejdź do zakładki: PROJEKT WNĘTRZA BIURA