PROJEKT BIURA W BUDYNKU PROMENADY ZITA, WROCŁAW

Inwestor: Promenady Zita sp. z o.o.

Projekt: 2021

Zakres opracowania: projekt budowlany, projekt wykonawczy, nadzory autorskie

Powierzchnia użytkowa: 859 m2

Funkcja: siedziba przedsiębiorstwa handlowego

Lokalizacja: Wrocław, ul. Słonimskiego / ul. Miłosza

Projekt biura w budynku Promenady Zita, Wrocław

Jakie powinno być biuro, żeby można było w nim przyjemnie i jednocześnie wydajnie pracować? Przestronne, aby można było swobodnie ustawiać meble biurowe. Jasne, by wspierało kreatywność pracowników i mobilizowało do działania. Przytulne, by chciało się do niego wracać.

Sprawdź, co pracownia architektoniczna OBA Architekci Wrocław stworzyła w ramach zlecenia na projekt wykonawczy przestrzeni biurowej.

Nowoczesne biuro – projekt dla firmy zajmującej się wyposażeniem wnętrz

W przypadku tego inwestora musieliśmy zadbać nie tylko o funkcjonalność przestrzeni pracowniczej, ale również wygodę użytkowania. Dlaczego? Ponieważ najemcą w budynku Promenady Zita została firma, która na co dzień zajmuje się handlem artykułami wyposażenia wnętrz. Są to zatem specjaliści od praktycznych i eleganckich dodatków wnętrz. Zlecenie na ten projekt biura było dla nas czystą przyjemnością.

Do zaprojektowania mieliśmy aż 859 m2 przestrzeni biurowej, która miała służyć nie tylko do pracy przy biurku, ale również do spotkań, wspólnych narad czy sesji zdjęciowych produktów. Zdjęcia z realizacji przestrzeni biurowej powyżej.

Co znalazło się w projekcie biura?

Biuro projektowe OBA Architekci Wrocław miało w tym zleceniu przede wszystkim opracować projekt budowlany, projekt wykonawczy oraz poprowadzić nadzór autorski zlecenia. Zadanie było o tyle złożone, ponieważ w obecną konstrukcję budynku musieliśmy stworzyć nowe przestrzenie i funkcjonalności biura.

Nowemu najemcy zależało na projekcie biura, w którym będzie mógł realizować różnorodne zadania biznesowe. W koncepcji  znalazły się zatem nowoczesne przestrzenie biurowe typu „open space”, sale konferencyjne, indywidualne salki spotkań, wydzielone pomieszczenia biurowe i pomieszczenia socjalne. Dodatkowo zaprojektowaliśmy dużą salę studio wraz z wyposażeniem, która pozwala na organizowanie sesji zdjęciowych produktów z oferty firmy.

Ponadto zajęliśmy się także projektem ścian działowych, sufitów, łazienek, pomieszczeń technicznych wraz z niezbędną instalacją sanitarną oraz elektryczną.

Chcesz stworzyć nową przestrzeń biurową dla swojej firmy? Wybierz projekt biura od OBA Architekci Wrocław!

Dobrze zaprojektowane biuro to duży krok ku lepszym wynikom finansowym każdego biznesu. W odpowiednio zaplanowanej przestrzeni Twoi pracownicy szybciej wykonają zlecone zadania, a co za tym idzie, będą wydajniej pracować w prawdziwie komfortowych warunkach.

Wybierz doświadczonych architektów z OBA Architekci Wrocław, którzy stworzą dla Ciebie projekt biura dostosowany do specyfiki Twojej branży. Jeżeli jesteś zainteresowany przejdź do zakładki KONTAKT i umów się na rozmowę.