PROJEKT WNĘTRZA DOMU JEDNORODZINNEGO, RADOMIERZYCE

Inwestor: inwestor prywatny

Zakres opracowania: koncepcja

Powierzchnia użytkowa: 127 m2

Funkcja: mieszkalna - dom jednorodzinny

Lokalizacja: Radomierzyce

Założeniem projektowym było stworzenie jasnych i spokojnych wnętrz, w których przyszła rodzinna będzie czuła się dobrze i komfortowo. Wnętrza nowoczesne i minimalistyczne, a jednocześnie dzięki zastosowanym materiałom przytulne i kameralne. Stonowana stylistyka, materiały użyte w projekcie, czarne elementy i różnego rodzaju dodatki sprawiają, że wnętrze domu tworzy spójną i harmonijną całość.

Jasne, białe ściany stanowią świetne tło dla poszczególnych elementów wystroju wnętrza. Stonowane drewno użyte na posadzce oraz w meblach kuchennych, miękkie materiałowe odbicia mebli, dywan z akcentem kolorystycznym oraz długie zasłony generują poczucie ciepła i przytulności. Natomiast czarne elementy – w tym metalowe oprawy oświetleniowe, blat kuchenny, nowoczesny stół ze szklanym blatem, hokery i stolarka okienna nadają wnętrzu swoisty charakter.

W sypialni na poddaszu dominuje duże łóżko z czarnym, skórzanym panelem oraz zaprojektowany indywidualnie pokaźny regał na kolekcję książek. Wbudowana łazienka wyznaczona ciemnym gresem użytym na posadzce oraz elegancką, bezramową ścianką szklaną.