PROJEKT BIURA DLA FIRMY PRAWNICZEJ, WROCŁAW

Inwestor: Promenady Zita sp. z o.o.

Projekt: 2017

Zakres opracowania: projekt budowlany, projekt wykonawczy, pozwolenie na budowę, nadzory autorskie

Powierzchnia użytkowa: 4640 m2

Funkcja: powierzchnie biurowe dla korporacji prawniczej

Lokalizacja: Wrocław, ul. Słonimskiego

Projekt biura dla firmy prawniczej, Wrocław

Przedstawiamy kolejną odsłonę owocnej współpracy z Promenady Zita. W tym zleceniu byliśmy odpowiedzialni za projektowanie biur dla jednej z wrocławskich firm prawniczych. Zakres naszych prac obejmował wykonanie projektu budowlanego, projektu wykonawczego, pozwolenia na budowę oraz nadzoru autorskiego.

Co na powierzchni użytkowej o wielkości 4640 m2 opracowali architekci biura projektowego OBA Architekci Wrocław? Czytaj dalej, by zapoznać się z projektem biura.

Co znalazło się w projekcie biura dla firmy prawniczej?

Inwestorowi zależało przede wszystkim na stworzeniu nowoczesnego projektu biura typu open space, który będzie dopasowany do istniejącej konstrukcji budynku. Znalazły się w nim wszystkie niezbędne pomieszczenia do efektywnej pracy firmy prawniczej, w tym: sale konferencyjne, gabinety dyrektorów, pomieszczenia socjalne oraz pomieszczenia sanitarne, techniczne i gospodarcze.

Jaki był zakres prac biura architektonicznego OBA Architekci Wrocław? Byliśmy odpowiedzialni za projekt ścian działowych, sufitów, łazienek, pomieszczeń sanitarnych oraz instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Dzięki naszej pracy powstały przestrzenie, których wnętrza można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb firmy prawniczej.

To, co stanowiło największe wyzwanie w projekcie biura dla firmy prawniczej, była duża powierzchnia użytkowa. Aby zlecenie zostało doprowadzone szczęśliwie do końca, wymagało właściwej koordynacji kolejnych etapów projektu i precyzji wykonania naszych podwykonawców.

Projektowanie biur przez OBA Architekci Wrocław

Zaufaj naszemu zespołowi i zleć nam projekt biura dla Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń, w której będziesz pracował z przyjemnością, a Twoja działalność będzie miała miejsce do rozwoju. Zobacz nasze pozostałe projekty lub wejdź w zakładkę KONTAKT i umów się z nami na spotkanie.