OSIEDLE RADOMIERZYCE

+
Inwestor: Inwestor Prywatny
Projekt: Projekt budowlany dziesięciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą
Zakres opracowania: Projekt koncepcyjny/ Projekt budowlany/ Projekt wykonawczy
Powierzchnia zabudowy: 528,65m²
Powierzchnia użytkowa: 1078,40m²
Funkcja: Mieszkaniowa
Lokalizacja: Radomierzyce
Realizacja: W trakcie realizacji

W ramach założenia zaprojektowano moduł budynku jednorodzinnego, który został powielony tworząc zespół 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W celu nadania odpowiedniego rytmu, zaprojektowano dwa powtarzalne warianty elewacji. Wymóg miejscowego planu zagospodarowania terenu, dotyczący zachowania odpowiedniej ilości powierzchni biologicznie czynnej na działce inwestora wpłynął na zaprojektowanie drogi dojazdowej z betonowych płyt ażurowych. Miejsca postojowe zostały zaprojektowane natomiast z pełnej kostki brukowej.

Mieszkania w budynkach projektowane są w taki sposób, aby na parterze znajdowała się cześć dzienna; czyli kuchnia i salon z dostępem na prywatny ogród. Cześć nocną stanowi piętro oraz poddasze użytkowe gdzie znajdują się pokoje gościnne, sypialnie oraz łazienki.

Rejon w którym znajduje się osiedle położony jest jedynie 9 kilometrów od centrum Wrocławia. Jego atrakcyjność związana jest z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych oddalonych od codziennego zgiełku co sprawia, że mieszkańcy tego osiedla mogą w pełni cieszyć się z bliskości natury nie tracąc jednocześnie możliwości na szybki dojazd do miasta Wrocław.

OSIEDLE RADOMIERZYCE
OSIEDLE RADOMIERZYCE
OSIEDLE RADOMIERZYCE
OSIEDLE RADOMIERZYCE
OSIEDLE RADOMIERZYCE
OSIEDLE RADOMIERZYCE
OSIEDLE RADOMIERZYCE
Do góry