INDYWIDUALNY PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ BIUROWYCH – WROCŁAW

Projekt: 2021

Zakres opracowania: Projekt aranżacji, projekt wykonawczy.

Powierzchnia użytkowa: 5040 m2

Funkcja: Budynek biurowy

Lokalizacja: Wrocław

Realizacja: 2022

Indywidualny projekt aranżacji wnętrz w biurowcu – Wrocław

Udało nam się zrealizować kolejny projekt przestrzeni biurowych. Tym razem pracowaliśmy dla jednej z Wrocławskich firm, która dysponowała przestrzenią około 5040m² przeznaczoną do aranżacji.

Potrzeba nowego projektu biura powstała z chęci zwiększenia przestrzeni przeznaczonej do pracy. Firma chciała także polepszyć standard i komfort pracy w biurze swoim pracownikom. Inwestor zadbał o takie pomieszczenia jak sala konferencyjne, przestronne sala jadalniane, nowoczesne kuchnie czy szafki na korytarzach służące do przechowywania drobnych rzeczy osobistych.

Zachęcamy do zapoznania się z dalszym opisem projektu oraz zdjęciami przedstawiającymi realizację inwestycji.

Co znalazło się w nowej aranżacji projektu biura?

Do zaprojektowania mieliśmy aż 5040 m²  powierzchni użytkowej na kilku piętrach w jednym z Wrocławskich biurowców. W tym projekcie chcieliśmy zadbać w szczególności o jak największe doświetlenie światłem naturalnym przestrzeni biurowych oraz otwarte, duże przestrzenie zachęcające do pracy w biurze. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko funkcjonalność przestrzeni biurowych, ale przede wszystkim komfort pracy pracowników.

Projekt biura zawierał takie elementy jak: pomieszczenia typu hot desks, sale konferencyjne, miejsca spotkań, miejsca do pracy w skupieniu, biura typu open space oraz kilka przestrzeni  socjalnych wraz z aneksem kuchennym i strefą jadalnianą.

W aranżacji biura postawiliśmy na zimną kolorystykę ocieploną elementami drewnianymi takimi jak: lamele, krzesła, stoły, fotele. Podczas realizacji inwestycji zwracaliśmy duża uwagę na wykończenie detali, które przedstawiają poszczególne zdjęcia z realizacji. Punktowo dodaliśmy w aranżacji kilka krzeseł i foteli materiałowych wyróżniających się na tle pozostałych elementów aranżacji. Dzięki temu biuro zyskało przytulną atmosferę, do której chce się wracać.

Nowoczesne przestrzenie biurowe dla Twojej firmy. Postaw na współpracę z OBA Architekci Wrocław

Wiemy, jak właściwie zaprojektowane pomieszczenie biurowe może pozytywnie wpłynąć na koncentrację i wydajność pracy. Zadbaj o swoich pracowników i pozwól nam zaprojektować dostosowaną przestrzeń biurową do Twojej firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym biurem architektonicznym, przejdź do zakładki KONTAKT i umów się na wstępne spotkanie.