Owczarek Bywalec Architekci Sp. z o.o.

Firma świadczy usługi w zakresie projektowania architektonicznego obiektów mieszkaniowych, usługowych, przemysłowych oraz handlowych. Zajmujemy się przygotowywaniem dokumentacji budowlanych i wykonawczych, przygotowaniem dokumentacji formalno-prawnej, przeprowadzaniem inwestorów przez skomplikowany proces uzyskiwania pozwolenia na budowę. Projekty realizowane są od fazy analiz możliwości zabudowy (w oparciu o istniejące warunki i prawo miejscowe) poprzez fazę koncepcji architektonicznych, fazę pozwoleń na budowę po fazę projektów wykonawczych oraz nadzorów autorskich.

Doświadczenie naszego zespołu zdobyte w trakcie realizacji projektów wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, usługowych, mieszkaniowych i przemysłowych pozwala nam na profesjonalne i pewne prowadzenie każdego powierzonego nam projektu.

Naszym celem jest świadczenie profesjonalnej i najwyższej jakości usług w zakresie przygotowania inwestycji budowlanej. Wiemy, że duże zaangażowanie w projekt to wysoka satysfakcja klienta z efektu końcowego jakim jest zrealizowana inwestycja.