Przemysł - zakres usług świadczony przez OBA Architekci

Poniżej przedstawiamy  wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych usług związanych z wykonywaniem projektów przemysłowych. Jeżeli jesteś zainteresowany budową hali magazynowej/ produkcyjnej lub budynku biurowego połączonego z obiektem przemysłowym zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Przemysł – architektoniczna baza wiedzy

Przemysł jest nieoderwalnie związany z budownictwem czyli także z architekturą. W Polsce powstaje coraz więcej budynków przemysłowych. Różne połączenia budynków biurowych z budynkami produkcyjnymi lub magazynowi stanowi nie lada wyzwanie dla biur architektonicznych. Dobre zaplanowanie przyszłych obiektów budowlanych jest kluczowe przy tego typu inwestycjach. Jesteśmy pewni, że dzięki zebranemu doświadczeniu będziemy dobrym partnerem przyszłych inwestycji. Zapoznaj się z naszym porfolio oraz ofertą związaną z projektowaniem budynków przemysłowych.

Projekt magazynu

Projekty magazynów są nieodłącznie związane z obiektami przemysłowymi. To tutaj dostarcza się towar i to stąd wyjeżdża cały transport. Dlatego tak ważne jest dobre zaprojektowanie placów manewrowych oraz doków przeładunkowych. Poznaj ofertę naszego biura architektonicznego oraz proces projektowy związany z realizacją magazynów przemysłowych.

W celu obejrzenia naszych projektów zachęcamy do odwiedzenia zakładki: PROJEKTY BUDYNKÓW PRZEMYSŁOWYCH. Zapraszamy także do kontaktu w celu prezentacji naszego biura architektonicznego oraz rozmowy na temat przyszłej inwestycji. Przejdź do zakładki KONTAKT i umów się na spotkanie.