Projekty domów - zakres usług świadczony przez OBA Architekci

Poniżej przedstawiamy  wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych usług związanych z wykonywaniem projektów domów. Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Projekty domów jednorodzinnych – indywidualne rozwiązania

W naszym biurze architektonicznym staramy się tworzyć indywidualne rozwiązania projektowe. Stawiamy na wysoką jakość architektury. Projekty domów jednorodzinnych niejednokrotnie dają możliwość wykazania się pomysłami i nietypowymi rozwiązaniami. Poniżej przedstawiamy informacje pomiędzy indywidualnym podejściem do projektu domu jednorodzinnym a gotowymi projektami z katalogów. Jeśli zastanawiasz się nad budową domu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Projekt podjazdu

Nasz biuro architektoniczne zwraca uwagę na szczegóły. Każdy dom posiada swój indywidualny podjazd dlatego aby w pełni dobrze  się prezentował, warto przemyśleć wszystkie jego elementy. Poznaj naszą ofertę dotyczącą podjazdów, ogrodzeń i innych elementów, które tworzą odbiór całego domu.

Projekt bliźniaka – od A do Z

Wszystkie informacje związane z naszą ofertą dotyczące projektów domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tzw. bliźniaków. Ekonomiczna budowa i oszczędność energii przy zachowaniu zalet klasycznego domu jednorodzinnego. Jeżeli jesteś zainteresowany budową bliźniaka zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę. Poznaj wszystkie wady i zalety bliźniaków.

W celu obejrzenia naszych projektów zachęcamy do odwiedzenia zakładki: PROJEKTY DOMÓW. Zapraszamy także do kontaktu w celu prezentacji naszego biura architektonicznego oraz rozmowy na temat projektu domu. Przejdź do zakładki KONTAKT i umów się na spotkanie.