Mała architektura - zakres usług świadczony przez OBA Architekci

Poniżej przedstawiamy  wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych usług związanych z wykonywaniem projeku małej architektury. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem i realizacją takiego projektu to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Obiekty małej architektury miejskiej

Fontanny, ławki, pomniki, tarasy, oświetlenie i wszystkie inne obiekty które otaczają nas na co dzień a nie są budynkami. Tworzymy mała architekturę, ponieważ wiemy że przy tak małej skali diabeł tkwi w szczegółach. Daje to dla naszego biura duże możliwości sprawdzenia się i stworzenia czegoś wyjątkowego. Poznaj nasze podejście w stosunku do małej skali – małej architektury.

Projekt tarasu – przydomowa przestrzeń marzeń

Projekty tarasów stanowi dla nas ciekawy rodzaj projektów. Wykonując już około 10 indywidualnie zaprojektowanych tarasów dla naszych klientów, wiemy co powinien zawierać projekt takiego obiektu małej architektury. Taras zbudowany jest z kilku elementów, które w połączeniu ze sobą mogą stworzyć coś wyjątkowego. Oferta naszego biura dotycząca tarasów rekreacyjnych.

W celu obejrzenia naszych projektów zachęcamy do odwiedzenia zakładki: PROJEKTY WSZYSTKIE. Zapraszamy także do kontaktu w celu prezentacji naszego biura architektonicznego oraz rozmowy na temat przyszłej inwestycji. Przejdź do zakładki KONTAKT i umów się na spotkanie.