Inwentaryzacja - zakres usług świadczony przez OBA Architekci

Poniżej przedstawiamy  wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych usług związanych z wykonywaniem inwentaryzacji. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem inwentaryzacji całego budynku lub tylko jego fragmentu to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Inwentaryzacja budowlana

W momencie braku niezbędnej dokumentacji obiektu budowlanego nasze biuro architektoniczne jest w stanie przeprowadzić szczegółową inwentaryzację budowlaną. Nasi architekci wykorzystują specjalistyczne narzędzie dzięki którym są  w stanie przygotować dokumentację potrzebną do dalszych prac projektowych. Ściany nośne/ działowe, otworowy drzwiowe oraz witryn, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne – to wszystko jesteśmy w stanie namierzyć i opracować inwentaryzację aby móc przystąpić do projektu właściwego.

W celu obejrzenia naszych projektów zachęcamy do odwiedzenia zakładki: PROJEKTY WSZYSTKIE. Zapraszamy także do kontaktu w celu prezentacji naszego biura architektonicznego oraz rozmowy na temat przyszłej inwestycji. Przejdź do zakładki KONTAKT i umów się na spotkanie.