Architekt Wrocław – projekty w całej Polsce. Postaw na współpracę z Owczarek Bywalec Architekci (OBA Architekci)

Twój biznes rośnie w oczach i powoli brakuje miejsca dla Twojego zespołu w obecnym budynku? Brakuje Ci przestrzeni dla dalszego rozwoju Twojej firmy? Może szukasz biura architektonicznego, które od A do Z zajmie się dla Ciebie projektem domu i jego realizacją?  Jeżeli wpisujesz w wyszukiwarce „architekci Wrocław” i nie wiesz, które biuro projektowe wybrać – sprawdź, co nasze biuro architektoniczne OBA Architekci może dla Ciebie zrobić.

 

Jesteśmy pracownią architektoniczną z Wrocławia, która realizuje zlecenia na terenie całego kraju. Jedną z najdalej oddalonych od Wrocławia inwestycji naszego autorstwa była przebudowa hali przemysłowej zlokalizowana 449 km od siedziby naszej firmy. 

 

Przy dużych lub nietypowych inwestycjach stanowiących wzywanie dla naszego biura architektonicznego, odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.  Przejdź do zakładki KONTAKT i umów się na konsultacje Twojego projektu.

Jakie projekty budynków są w stanie opracować dla Ciebie nasi architekci?

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim funkcjonalnością obiektów. Co to oznacza? Wierzymy, że budynek ma nie tylko pięknie się prezentować, ale przede wszystkim być praktyczny w codziennym użytkowaniu.

 

Przykłady? Projekt budynku usługowego czy biurowego powinien pozwalać na łatwą modyfikację przestrzeni, którą będziesz w stanie dopasować wraz ze wzrostem Twoje firmy. Tak samo w przypadku projektu domu jednorodzinnego – poprzez właściwie zaplanowaną  i przemyślaną przestrzeń jesteśmy pewni, że nasi klienci czują się dobrze w swoich domach w których żyją na co dzień.

 

Projekty budynków naszych architektów mają nie tylko nowoczesny design, ale funkcja tworzonych obiektów ma zapewnić jak najlepszą organizację przestrzeni do pracy i życia. Ponadto projektowane przez nas budynki oparte są na konstrukcji z materiałów stworzonych na bazie najnowszych technologii, dzięki czemu są one bardziej wytrzymałe 

i odporne na zniszczenia. Poprzez zastosowanie materiałów izolacyjnych o wysokim współczynniku U jesteśmy w stanie tworzyć projekty architektoniczne, które nie są drogie w swojej eksploatacji.

 

Poznaj nasze pomysły – sprawdź zakładkę PROJEKTY i zobacz, co do tej pory stworzyliśmy.

Nie tylko realizacja budynków, czyli kilka słów o projektowaniu wnętrz

W OBA Architekci zajmujemy się nie tylko tworzeniem projektów budynków przemysłowych, biurowych, usługowych i obiektów mieszkaniowych, ale także jesteśmy biurem projektowania wnętrz. Dla nas liczy się nie tylko zewnętrze, ale również wnętrze, które ma być przyjazną przestrzenią do pracy i życia. 

 

W projektowaniu wnętrz stawiamy na nowoczesne rozwiązania z użyciem materiałów o najnowszej technologii i wysokiej wytrzymałości. Dzięki temu stworzymy dla Ciebie komfortową i funkcjonalną przestrzeń, która będzie Ci służyła przez lata. W zaprojektowanych przez nas wnętrzach z przyjemnością zrealizujesz wszystkie biurowe zadania z pracy lub oddasz się błogiemu piciu kawy w domowych pieleszach.

 

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje projektów wnętrz w zakładce PROJEKTY-WNĘTRZA.

 

Dowiedz się więcej o OBA Architekci i powierz nam swoją inwestycję!

Chcesz wiedzieć, jakie projekty budynków zrealizujemy dla Ciebie? Chcesz poznać szczegóły współpracy? Przejdź do zakładki O NAS i poznaj bliżej historię naszego biura architektonicznego z Wrocławia!

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj

ul. Kwidzyńska 71/209
51-415 Wrocław

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za zainteresowanie naszym biurem.

W najbliższym czasie odpowiemy na wiadomość.

Pozdrawiamy.

Zespół Owczarek Bywalec Architekci!